O nás

Firma ELIMA ELEKTRO s.r.o. s více než dvacetiletou tradicí dodává elektroinstalační materiál a nářadí velkoobchodně svým smluvním partnerům po celé České republice. Do konce roku 2014 pod názvem Josef Kabelka – ELIMA a od 1.1.2015 jako ELIMA ELEKTRO s.r.o. Mimo velkoobchodních dodávek z centrálního skladu v Jičíně zajišťují prodej pobočky v Děčíně a v Jičíně.

Prodej zboží objednaného přes tento e-shop zajišťujeme přímo z velkoobchodního skladu v Jičíně. Zde je na ploše větší než 2000 m2 skladován kompletní sortiment elektroinstalačního materiálu a nářadí. Díky tomu můžeme většinu položek expedovat obratem.

Hlavním sortimentem jsou přístroje pro domovní elektroinstalace dodávané firmou ABB Elektro-Praga s.r.o. V současnosti jde o 14 designových řad v mnoha barevných kombinacích. Ve všech barvách a designech dodáváme kompletní vyráběný program, tzn. spínače, zásuvky, datové zásuvky, telefonní zásuvky, stmívače a další příslušenství pro domovní elektroinstalace. Dále například dodáváme výrobky firmy Elektrobock (bezdrátové i klasické termostaty, bezdrátové i klasické zvonky, časové spínače, čidlo vlhkosti, atd.), termostaty Rego, jističe a chrániče ABB. Tento sortiment můžete zakoupit v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem.

Mimo zboží nabízeného v tomto elektronickém obchodu Vám můžeme dodat i veškerý další elektroinstalační materiál. V případě zájmu zašlete poptávku na adresu obchod@haupa.cz a my Vám výrobky rádi nabídneme.